Longman repetytorium maturalne

Przystępujesz w tym roku do egzaminu maturalnego z języka obcego? Chciałbyś sprawdzić na jakim poziomie jest Twoja wiedza? Nie wiesz co jeszcze mógłbyś powtórzyć, aby osiągnąć satysfakcjonujący wynik? Poszukujesz repetytorium, które odpowie na wszystkie te pytania i zaoszczędzi Twój cenny czas?

Bestseller maturalny

Podręczniki maturalne wydawnictwa Pearson to bestsellerowa seria na rynku, której zaufali maturzyści z całej Polski. “Longman repetytorium maturalne” systematyzuje wiedzę uczniów i ukierunkowuje ich działania na sukces podczas egzaminu dojrzałości. Uczniowie mogą od razu weryfikować swoją wiedzę dzięki licznym zadaniom egzaminacyjnym zawartym w publikacji.

Poziom podstawowy i poziom rozszerzony

Podręczniki Longman repetytorium maturalne zostały przygotowane dla dwóch poziomów egzaminu –  podstawowego oraz rozszerzonego. Podręczniki stanowią kompletne źródło informacji niezbędnych do uzyskania pozytywnego wyniku na maturze. Niezależnie od tego, czy zależy Ci tylko na tym, żeby zdać maturę czy może aspirujesz na bardzo wysoki wynik – “Longman repetytorium maturalne” pomoże osiągnąć Ci oczekiwany efekt!

Podział na trzy części

Repetytorium podzielone zostało na część referencyjną, tematyczną i gramatyczną. Każda z tych części zajmuje się innym obszarem języka obcego.

  • część referencyjna – zawiera przykłady wypowiedzi pisemnych, listy przydatnych czasowników frazowych oraz bank funkcji językowych. Wszystko to przyda się zarówno do części pisemnej oraz ustnej egzaminu. Część referencyjna zawiera także arkusze egzaminu z dokładnym omówieniem poszczególnych typów zadań z wyszczególnieniem tego, na co musisz zwrócić uwagę w czasie matury.
  • część tematyczna – liczne zadania maturalne, tematyczne listy słownictwa (także w formie MP3), omówienie nowych typów zadań w sekcji “Środki językowe”, po każdym rozdziale znajduje się zestaw do egzaminu ustnego z języka!
  • część gramatyczna – czytelne opracowanie w formie tabel, tłumaczenia w języku polskim, zestawy ćwiczeń utrwalających, specjalne sekcje “Gramatyka na maturze” , dzięki którym powtórzysz gramatykę w formie zadań egzaminacyjnych.

Dlaczego właśnie “Longman repetytorium maturalne”?

  • sprawdzone repetytorium któremu zaufały z sukcesem już setki maturzystów
  • zawiera kompletną wiedzę według aktualnych wymagań do egzaminu maturalnego
  • przystępna forma powtórek (ćwiczenia gramatyczne, zadania na słuchanie, arkusze egzaminacyjne etc.)
  • przejrzysty podział na tematy oraz części (referencyjną, tematyczną oraz gramatyczną)
  • dołączone nagrania mp3 z listą słów oraz zadaniami na słuchanie dostępne online.